-26%

Підставка для ноутбука 2E Gaming 2E-CPG-006 Black
1 551,15 ₴
1 149 ₴
- В наявності
- Код: 2E-CPG-006
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підставка для ноутбука 2E Gaming 2E-CPG-006 Black
Не витрачайте емоції поза грою Підставка гарантує стабільне охолодження за будь-яких навантажень. Убезпечте себе від несподіванок повністю занурюючись у гру. Новий рівень занурення 7 рівнів RGB підсвічування надають автентичність занурення в будь-який геймплей. Світловий супровід надасть будь-якій грі відтінків новизни. Адаптивний характер Завдяки 7 рівневому регулюванню висоти можна бути впевненим у синергії гравця та ігрової машини. Персональне налаштування – це запорука перемоги. Монолітність у деталях Протиковзні ніжки не залишать місце несподіваним люфтам та зсувам. Наслідком перемоги є безкомпромісна монолітність конструкції. Зменш градус Сенсорне регулювання потужності дозволяє досягти максимально продуктивної температури девайсу.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Тип | Підставка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 480х290х55 мм |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Кількість виходів USB2.0 | 2 |
| Кількість виходів USB3.0 | немає |
| Максимальна діагональ пристрою | 17.3" |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Живлення | від USB |
| Повітрянний потік | немає даних |
| Розміри вентилятора | 140х140х15 мм |
| Швидкість обертання | 1400 об/хв |
| Тип охолодження | активне |
| Рівень шуму | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 149 ₴









