-26%

Джерело безперебійного живлення NJOY Echo Pro 3000 (UPOL-OL300EP-CG01B)
33 066,90 ₴
24 494 ₴
- В наявності
- Код: Echo Pro 3000
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джерело безперебійного живлення NJOY Echo Pro 3000 (UPOL-OL300EP-CG01B)
Це серія по співвідношенню ціна / якість з онлайнової топологією, з усіма найважливішими функціями в комерційному середовищі. Він пропонує краще співвідношення ціни і можливостей з нашого асортименту он-лайн ДБЖ. Цей ДБЖ рекомендується для офісних ПК, офісного освітлення, банківських додатків, комерційних приміщень, медичного обладнання. Це відмінний вибір для захисту офісу, що пропонує всі функції, які можуть вам знадобитися в цьому випадку. Echo Pro виробляє менше 40 дБ шуму, що можна порівняти з навколишнім шумом в міських умовах.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NJOY |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | - |
| Акумуляторна батарейка | внутрішня |
| Час перемикання | <4 мс |
| Вхідна напруга | 220-240 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 416х196х342 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Захист від короткого замикання | немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість вихідних розеток | 4 |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | 4 |
| Кількість батарей | 6 |
| Призначення | комерційні |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | - |
| Потужність активна | 2400 Вт |
| Потужність повна | 3000 VA |
| РК-дисплей | є |
| Тип архітектури | безперервної дії (On-line) |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
| Колір | Чорний |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | 7 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 494 ₴


