
Вентилятор Corsair LL140 RGB Twin Pack (CO-9050074-WW), 140x140x25мм, 4-pin, чорний
2 214 ₴
- Немає в наявності
- Код: CO-9050074-WW
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Вентилятор Corsair LL140 RGB Twin Pack (CO-9050074-WW), 140x140x25мм, 4-pin, чорний
Вентилятор Corsair LL140 з RGB-підсвіткою й ШІМ-керуванням обладнаний 16 незалежними RGB-світлодіодами на двох окремих світлових контурах, щоб забезпечити яскраве підсвічування з візуальними ефектами. Використовуйте підсвітку для самовираження Вентилятор Corsair LL140 з RGB-світлодіодами, розроблений спеціально для тих, кому потрібен чудовий обдув, безшумна робота та потужне підсвічування, повертає працездатність вашому ПК. Створіть симфонію кольору Вентилятор Corsair LL140 з RGB-підсвіткою й ШІМ-керуванням обладнаний 16 незалежними RGB-світлодіодами на двох окремих світлових контурах, щоб забезпечити яскраве підсвічування з візуальними ефектами. 2 контури RGB-підсвітки Завдяки 16 незалежним RGB-світлодіодам у кожному вентиляторі, розділеному на два світлові контури, варіанти налаштування практично безмежні. Комплект розширення Цей продукт є доповненням до комплекту з 2 світлодіодних RGB-вентиляторів Corsair LL140 з Lighting Node PRO. Для RGB-функціонала цього продукту потрібний мережевий концентратор для RGB-підсвітки й Lighting Node PRO. Повне ШІМ-керування Динамічне керування швидкістю обертання вентилятора (600-1300 об./хв) дає змогу мінімізувати шум або максимально збільшити повітряний потік. Створено для тиші 140-міліметрові лопаті вентилятора розроблені спеціально для зниження рівня шуму без шкоди для продуктивності. Повний контроль охолодження Завдяки вдосконаленим 140-міліметровим лопатям вентилятора й ШІМ-керуванню ви можете встановлювати швидкість обертання вентилятора в діапазоні 600-1300 об./хв для точного регулювання співвідношення рівня шуму та потужності повітряного потоку. Інтелектуальне керування. Безмежні можливості. Програмне забезпечення Corsair iCUE вдихне життя у вашу систему завдяки динамічній RGB-підсвітці із синхронізацією з усіма вашими сумісними з iCUE пристроями, включно з вентиляторами, світлодіодними смугами RGB, клавіатури, миші та багато іншого.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corsair |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| MTBF | - |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Діаметр вентилятора | 140 мм |
| Додаткові дані | - |
| Колір крильчатки | білий |
| Кількість у комплекті | 2 шт |
| Максимальна швидкість обертів | 1300 об/хв |
| Наявність дисплея | немає |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 0.3 А |
| Повітряний потік | 51.5 CFM |
| Підсвітка | RGB |
| Регулювання обертів | є |
| Роз'єм живлення | 4-Pin |
| Роз'єм управління підсвічуванням | - |
| Розміри | 140 х 140 х 25 мм |
| Технології підсвічування | - |
| Тип підшипника | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 214 ₴








