Джерело безперебійного живлення NJOY Token 600 (UPCSBLS660TTOAZ01B)
Серія Token - це лінійно-інтерактивний ДБЖ невеликого розміру у вигляді цегли, створений для житлових приміщень з декількома розетками (8), щоб уникнути використання подовжувачів. Може використовуватися для кластера домашньої електроніки, такого як телевізор, ігрова консоль, ПК, маршрутизатор та інше. USB-порт управління Простий моніторинг та ефективне управління найважливішими параметрами ДБЖ без додаткового програмного забезпечення. ДБЖ відображається в ОС Windows у вигляді піктограми батареї, при цьому всі опції керування живленням ОС Windows доступні для налаштування. Ми рекомендуємо цей ДБЖ для офісів, домашніх офісів, ланцюгів безпеки невеликих будинків, домашнього електронного обладнання.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NJOY |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | - |
| Акумуляторна батарейка | внутрішня |
| Час перемикання | 6 мс |
| Вхідна напруга | 170-280 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 345х200х100 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Захист від короткого замикання | немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість вихідних розеток | 8 |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | 8 |
| Кількість батарей | 1 |
| Призначення | споживчі |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | - |
| Потужність активна | 360 Вт |
| Потужність повна | 600 VA |
| РК-дисплей | немає |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | імітація синусоїди |
| Колір | Чорний |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | 5 хв 30 сек |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 174,20 ₴





