-26%

Кронштейн КВАДО К-53 чорний (VESA400х400)
3 059,10 ₴
2 266 ₴
- В наявності
- Код: К-53 чёрный
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кронштейн КВАДО К-53 чорний (VESA400х400)
Виносне настінне кріплення. Конструкція кронштейна передбачає велику кількість різних трансформацій. Універсальна сумісність із стандартами VESA: від 200х200 мм до 400х400 мм. Універсальна сумісність із телевізорами: кріплення через гвинти М6 та М8. Легка установка телевізора на кронштейн: встановлюємо закріплені до телевізора опори на несучу пластину і зафіксувати поворотним замком. Поворотний замок-фіксатор. Поворотний фіксатор забезпечує захист від випадкового зісковзування телевізора з кронштейна, дозволяє зафіксувати опори на несучу пластину в один крок, дозволяючи здійснити установку швидко, безпечно і надійно. Удосконалений механізм нахилу дозволяє легко регулювати кут нахилу від руки і робить установку простіше.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Квадо |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кронштейна | виносний, поворотно-похилий |
| Максимальне навантаження | 45 кг |
| Максимальний стандарт VESA | 400х400 мм |
| Відстань від стіни | 100 - 463 мм |
| Рекомендована діагональ | 30" - 53" |
| Стандарти VESA | 200 х 200 мм, 200 х 300 мм, 300 х 300 мм, 300 х 400 мм, 400 х 200 мм, 400 х 300 мм, 400 х 400 мм |
| Кут нахилу | +15/-15° |
| Кут повороту | + 70/- 70° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 266 ₴

