
Багатофункціональний пристрій А4 кол. Epson L3550 Друк з Wi-Fi (C11CK59404)
18 311,40 ₴
- Немає в наявності
- Код: C11CK59404
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Багатофункціональний пристрій А4 кол. Epson L3550 Друк з Wi-Fi (C11CK59404)
Кольоровий принтер 3-в-1 формату A4 Це ідеальний багатофункціональний принтер (друк, сканування, копіювання) з ексклюзивною синьою панеллю, який до того ж не потребує заміни картриджів, призначений для користувачів, які бажають отримати високоякісні відбитки за неймовірно низької вартості друку сторінки. Завдяки задньому лотку для паперу на 100 аркушів, друку фотографій без полів (до 10 x 15 см) і швидкості друку до 10 сторінок на хвилину, ви можете легко та швидко виконати низку завдань. Попрощайтеся з дороговартісними картриджами EcoTank забезпечує легкий та недорогий друк удома: резервуари для чорнил підвищеної місткості створені для простого заправляння, а конструкція контейнерів із замками дає змогу доливати чорнила лише потрібних кольорів. Суцільна економія Цей принтер EcoTank забезпечує значну економію витрат на друк, адже до комплекту поставки входить запас чорнила на період до 3 років. Комплект змінних контейнерів забезпечує друк до 4500 чорно-білих або 7500 кольорових сторінок. Різноманітність функцій Завдяки функціям друку, сканування й копіювання, а також друку фотографій без полів (до 10 x 15 см), ви можете легко та швидко виконати низку завдань. Технологія без нагрівання Завдяки технології Epson Micro Piezo без нагрівання ви можете насолоджуватися швидким і високоякісним друком. Надійна й довговічна друкувальна голівка попередньо встановлена, тому ви з легкістю налаштуєте принтер.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Кількість кольорів | 4 |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Тип пристрою | БФП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | є |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | є |
| Інші поверхні друку | глянцевий папір, конверти, фотопапір |
| Автоматичний двосторонній друк | немає |
| Вбудований СБПЧ | є |
| Габарити (ШхВхГ) | 375х179х347 мм |
| Дисплей | без дисплея |
| Друк | кольоровий |
| Друк без полів | є |
| Друк із Cloud | немає |
| Друк із USB-накопичувачів | є |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | немає |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Зміна масштабу при скануванні | 50 – 200% |
| Комплект постачання | БФП, 2 пляшки 65 мл чорних чорнил, 3 пляшки по 65 мл кольорового чорнила, кабель живлення, інструкція, гарантійний талон |
| Обсяг друку на місяць | немає даних |
| Щільність паперу | 64-300 г/м2 |
| Підтримка AirPrint | є |
| Підтримка ОС | Windows/Mac OS |
| Підтримка СНБЧ | є |
| Роздільна здатність друку | 4800 x 1200 dpi |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | немає даних |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 6600 стор |
| Роздільна здатність при копіюванні | 1200 х 2400 dpi |
| Роздільна здатність сканера оптична | 1200 х 2400 dpi |
| Сенсорний дисплей | Немає |
| Швидкість сканування | 6 зобр/хв |
| Сумісні картриджі | C13T00S14A, C13T00S24A, C13T00S44A, C13T00S34A, C13T00S64A |
| Технологія друку | струменева |
| Факс | немає |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Формат | А4+ |
| Формат паперу | A4, A5, A6 |
| Колір корпусу | Black |
| Швидкість кольорового друку | 20 стор/хв |
| Швидкість копіювання | 6.4 стор/хв |
| Швидкість чорно-білого друку | 33 стор/хв |
| Енергоспоживання | 12 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 311,40 ₴
