-26%

Кронштейн Walfix R-614B (VESA800х400)
5 405,40 ₴
4 004 ₴
- В наявності
- Код: R-614B
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кронштейн Walfix R-614B (VESA800х400)
Рівень для точної установкиЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walfix |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кронштейна | виносний, поворотно-похилий |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Максимальний стандарт VESA | 800х400 мм |
| Відстань від стіни | 70 - 640 мм |
| Рекомендована діагональ | 37" - 85" |
| Тип кріплення | настінне |
| Кут нахилу | +5/-12° |
| Кут повороту | 120° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 004 ₴

