Кронштейн КВАДО К-31
Просте в установці настінне кріплення, все необхідне кріплення в комплекті. Розмір кріплення: 100х100, 100х200, 200х100, 200х200 мм Похилий механізм надійно фіксується поворотним замком на настінній плиті без гвинтів та інструментів. Похилі механізми нового типу утримують нахил у заданому положенні без необхідності використання гвинтів, що фіксують.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Квадо |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип кронштейна | Похилий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 45 кг |
| Максимальний стандарт VESA | 200х200 мм |
| Відстань від стіни | 65 мм |
| Рекомендована діагональ | 15" - 32" |
| Стандарти VESA | 100x100 мм, 100x200 мм, 200x100 мм, 200x200мм |
| Кут нахилу | +15/-15° |
| Кут повороту | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 748 ₴



