
Джерело безперебійного живлення Makelsan LionUPS850kVA/29050, AVR, 2xSchuko
5 813,10 ₴
- Немає в наявності
- Код: LionUPS850kVA/29050
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Джерело безперебійного живлення Makelsan LionUPS850kVA/29050, AVR, 2xSchuko
Сигналізація: • Режим батареї: звук кожні 10 секунд • У разі низького рівня заряду батареї: звучить кожну секунду • Під час перевантаження: звучить кожні 0,5 секунди • У разі несправності: постійно звучитьЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makelsan |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 9 Агод |
| Акумуляторна батарейка | внутрішня |
| Час перемикання | 2-6 мс |
| Вхідна напруга | 170-280 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 101х142х298 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість вихідних розеток | 2 |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | 2 |
| Кількість батарей | 1 |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | - |
| Потужність активна | 510 Вт |
| Потужність повна | 850 VA |
| РК-дисплей | немає |
| Тип архітектури | резервний (Off-Line) |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Колір | Жовтий |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 813,10 ₴
