-26%

POE комутатор Dahua DH-PFS4206-4P-120
3 568,05 ₴
2 643 ₴
- В наявності
- Код: DH-PFS4206-4P-120
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
POE комутатор Dahua DH-PFS4206-4P-120
особливості: Дворівневий промисловий комутатор Автоматичне сканування і старіння MAC-адрес, ємність списку MAC-адрес 8K Підтримка приватної кільцевої мережі, час відновлення <= 50 мс Підтримка стандартів IEEE802.3af, IEEE802.3at, Hi -PoE Широкий температурний режим Управління харчуванням PoEЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Форм-фактор | Настільний |
| Додаткові | |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | 3 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 1 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | немає |
| PoE In/PoE Out | ні / так |
| QSFP | немає |
| QSFP+ | немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | 2 |
| SFP+ | немає |
| SFP28 | - |
| USB | немає |
| Бюджет PoE | До 120 Вт |
| Входить до комплекту | комутатор, кабель живлення, документація |
| Комбо порт GE/SFP | немає |
| Консольний порт | немає |
| Кількість портів з підтримкою PoE | 4 порти |
| Максимальна швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 140 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Можливість монтажу у стійку | немає |
| Загальна кількість портів | 6 |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | є / є / ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 150 x 100 x 30 мм |
| Рівень управління | L2 |
| Стекування | Немає |
| Тип | керований |
| Тип охолодження | пасивне |
| Керування | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 643 ₴
