
Накопичувач HDD SATA 1.0TB Toshiba MQ04AB 5400rpm 128MB (MQ04ABF100V)_Refurbished
2 843,10 ₴
- Немає в наявності
- Код: MQ04ABF100V_Ref
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Накопичувач HDD SATA 1.0TB Toshiba MQ04AB 5400rpm 128MB (MQ04ABF100V)_Refurbished
Refurbished - відновлений товар. Часто товар повертається виробникові з різних причин: повернення від покупця, передпродажні ушкодження товару або упаковки, списання залежалих залишків, ушкодження при транспортуванні. Після повернення такий товар тестують, ремонтують, оновлюють до заводських налаштувань. Внутрішній жорсткий диск форм-фактору 2.5" з об'ємом 1.0 терабайта. Він призначений для використання в ноутбуках та інших мобільних пристроях. Забезпечує швидку передачу даних завдяки інтерфейсу SATA і обертанню зі швидкістю 5400 об/хв. З буферною пам'яттю 128 МБ і підтримкою режимів енергозбереження, цей накопичувач є надійним рішенням для зберігання великого обсягу даних у ноутбуках.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toshiba |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час напрацювання на відмову | немає даних |
| Висота | 7 мм |
| Відновлений | Да |
| Габарити | 100 х 70 x 7 мм |
| Додаткова інформація | підтримка режиму енергозбереження |
| Максимальний рівень шуму | 21 дБ |
| Місткість накопичувача | 1 ТБ |
| Призначення | Для ноутбуків |
| Об'єм буфера | 128 MB |
| Робоча температура | від 0°C до 60°C |
| Середній час пошуку | немає даних |
| Серія | MQ04AB |
| Швидкість обертання шпинделя | 5400 об/хв |
| Швидкість передавання даних | немає даних |
| Споживана потужність в режимі запису/читання | 1.65 Вт |
| Споживання потужності в режимі очікування та сну | немає даних |
| Споживання потужності в режимі простою | 1.65 Вт |
| Тип | HDD |
| Ударостійкість | в робочому стані: 65 Gs / при зберіганні: 350 Gs |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 843,10 ₴
