Кронштейн Walfix M-5B
Перетворите ваш телевізор на витвір мистецтва завдяки ультра плоскому настінному кронштейну для LED-/LCD- і плазмових екранів Walfix M-5B Black. З Проміжок всього лише кілька сантиметрів між телевізором і стіною настінне кріплення практично невидиме, крім того, кронштейн легко і швидко монтується на стіну і сумісний зі стандартами VESA. Габаритні розміри кронштейну дозволять вам розмістити його навіть на невеликому за площею простінці.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walfix |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кронштейна | фіксований |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Максимальний стандарт VESA | 400х400 мм |
| Відстань від стіни | 34 мм |
| Рекомендована діагональ | 26" - 55" |
| Кут нахилу | - |
| Кут повороту | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 849,15 ₴

