Акустична система REAL-EL S-215 Black
Мультимедійна USB акустична система REAL-EL S-215 – легке й доступне вирішення питання озвучування Вашого комп’ютера (ноутбука). АС сумісна з мобільними пристроями та іншими джерелами звуку. Особливості -Компактний дизайн -Високоякісні динаміки -Покращена система звучання -Сумісність з ноутбуками, мобільними пристроями та іншими джерелами звуку -USB-живлення (від ноутбука, ПК чи блока живлення).Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| USB | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Аудіо | mini Jack 3.5 mm |
| Час роботи | - час |
| Габарити | 145 х 105 х 96 мм |
| Габарити сабвуфера | - |
| Габарити сателітів | - |
| Діаметр динаміків | 50 мм |
| Діаметр динаміків сабвуфера | - |
| Діаметр динаміків сателітів | - |
| Кардридер | немає |
| Кількість смуг | - |
| Матеріал корпусу сабвуфера | - |
| Матеріал корпусу сателітів | - |
| Живлення | від USB |
| Потужність сабвуфера | - |
| Потужність сателітів | - |
| Пульт ДК | немає |
| Співвідношення сигнал/шум | немає даних |
| Тип | стаціонарні |
| Формат акустики | 2.0 |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон сабвуфера | - |
| Частотний діапазон | 120 – 19 000 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 930,15 ₴









