-26%

Накопичувач SSD 512GB Patriot P300 M.2 2280 PCIe 3.0 x4 NVMe TLC (P300P512GM28)
6 176,25 ₴
4 575 ₴
- В наявності
- Код: P300P512GM28
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накопичувач SSD 512GB Patriot P300 M.2 2280 PCIe 3.0 x4 NVMe TLC (P300P512GM28)
ФУНКЦІЇ Вбудований найновіший контролер PCIe 3 x 4 2280 м2 PCIe NVMe Gen3 x 4 SSD Технологія NANDXtend ECC HMB Technology Робоча температура: 0 ~ 70 ° C TBW: 320 ТБ Підтримка O/S: Windows® 7/8/8.1/10 3 роки гарантії Підвищіть продуктивність комп'ютера з більш швидким часом завантаження додатків для кращого загального досвіду! P300 - це нове покоління твердотільних накопичувачів PCIe покоління 3x4 NVMe компанії Patriot, що з'явилися на ринку і пропонують на 25% вищу швидкість передачі даних та кількість операцій вводу-виводу порівняно зі стандартними рішеннями PCIe 3x2. Компактний форм-фактор m.2 розроблений для легкого встановлення та підійде для будь-якого ПК або ноутбука, а його низьке енергоспоживання допомагає продовжити термін служби акумулятора ноутбука. P300 гарантовано покращує час запуску, завантаження та передачі в порівнянні з традиційними жорсткими дисками.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Patriot |
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Інтерфейс | PCI Express 3.0 x4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| IOPS (читання/запис) | 290 000/260 000 |
| TBW (ресурс записів) | 240 TБ |
| Час напрацювання на відмову | 1.5 млн годин |
| Габарити | 80 х 22 х 3.8 мм |
| Для комп'ютерів | Да |
| Для ноутбуків | Да |
| Додаткові дані | Підтримка TRIM |
| Контролер | SMI 2263XT |
| Наявність підсвічування | немає |
| Об'єм накопичувача | 512 ГБ GB |
| Підтримка NVMe | є |
| Серія | Patriot P300 |
| Швидкість записування | 1200 МБ/сек |
| Швидкість зчитування | 1700 МБ/сек |
| Споживання енергії | 2.07 Вт |
| Тип пам'яті | 3D TLC |
| Ударостійкість | є |
| Енергоспоживання | повна: 2.07 Вт; очікування: 0.37 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 575 ₴




