-26%

Комутатор ZYXEL GS1915-8EP (GS1915-8EP-EU0101F)
8 692,65 ₴
6 439 ₴
- В наявності
- Код: GS1915-8EP-EU0101F
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комутатор ZYXEL GS1915-8EP (GS1915-8EP-EU0101F)
Серія GS1915 включає два 8-портових комутатори з PoE і без. Модель GS1915-8EP підтримує PoE+ на всіх восьми портах. Обидві моделі володіють корисними функціями та чудовою продуктивністю завдяки технології plug-n-play. Централізоване управління Nebula Серія GS1915 підтримує безкоштовне централізоване керування Nebula. Nebula надає як інтуїтивно зрозумілий веб-портал, так і мобільний додаток для спрощення встановлення та керування вашою мережею без додаткових витрат на програмний або апаратний контролер. Стандартний автономний режим, як і раніше, доступний для використання. Мережа на вашій долоні у будь-який час з мобільним додатком Nebula Швидка реєстрація пристроїв за QR-кодом Огляд стану мережі Віддалене управління Перезавантаження PoE пристроїв шляхом скидання живлення Блокування клієнтів із незвичайним трафіком Екосистема Nebula Nebula підтримує широкий спектр продуктів від комутаторів та точок доступу до шлюзів безпеки та роутерів 5G/4G, надаючи уніфіковану мережну взаємодію. Зручне харчування для вашої мережі GS1915-8EP підтримує PoE з бюджетом потужності 60 Вт, що ідеально підходить для встановлення ще кількох точок доступу та камер для дому та малого бізнесу. За допомогою програми Nebula можна легко перезавантажити несправну камеру, вимикаючи та вимикаючи живлення на порту.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZYXEL |
| Додаткові | |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 8 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | немає |
| PoE In/PoE Out | ні / так |
| QSFP | немає |
| QSFP+ | немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | немає |
| SFP+ | немає |
| SFP28 | - |
| USB | немає |
| Бюджет PoE | До 60 Вт |
| Входить до комплекту | комутатор, набір для кріплення у стійку, кабель живлення, документація |
| Комбо порт GE/SFP | немає |
| Консольний порт | немає |
| Кількість портів з підтримкою PoE | 8 портів |
| Максимальна швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 72 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Можливість монтажу у стійку | немає |
| Загальна кількість портів | 8 |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | є / ні / ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 250 x 104 x 27 мм |
| Рівень управління | L2 |
| Стекування | Немає |
| Тип | налаштовуваний (smart) |
| Тип охолодження | пасивне |
| Керування | є |
| Форм-фактор | настільний + стійковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 439 ₴



