Джерело безперебійного живлення Qoltec QLT600L-53978/29581
ДБЖ Qoltec Off-line - це сучасний та економічний пристрій, що забезпечує стабільну роботу комп’ютера навіть у разі відключення електроенергії. Він ідеально підходить для тих, хто хоче контролювати стабільну роботу своїх пристроїв незалежно від коливань електроживлення. Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) для телекомунікаційного обладнання та апаратури автоматичної обробки даних. Він забезпечує «запас» енергії у разі збою живлення, цим захищаючи від втрати даних.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qoltec |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 7 Агод |
| Акумуляторна батарейка | внутрішня |
| Час перемикання | 2-6 мс |
| Вхідна напруга | 140-300 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 286х100х144 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Захист від короткого замикання | немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість вихідних розеток | 2 |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | 2 |
| Кількість батарей | 1 |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | - |
| Потужність активна | 360 Вт |
| Потужність повна | 600 VA |
| РК-дисплей | немає |
| Тип архітектури | резервний (Off-Line) |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Колір | Чорний |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 996,35 ₴



