
Накопичувач HDD 2.5" SATA 500GB Toshiba 5400rpm 8MB (MQ01ABD050V) Refurbished
751,95 ₴
- Немає в наявності
- Код: MQ01ABD050V_
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Накопичувач HDD 2.5" SATA 500GB Toshiba 5400rpm 8MB (MQ01ABD050V) Refurbished
Refurbished - відновлений товар. Часто товар повертається виробникові з різних причин: повернення від покупця, передпродажні ушкодження товару або упаковки, списання залежалих залишків, ушкодження при транспортуванні. Після повернення такий товар тестують, ремонтують, оновлюють до заводських налаштувань.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toshiba |
| Інтерфейс | SATA II (SATA/300) |
| Призначення | Для відеоспостереження |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час напрацювання на відмову | 1 000 000 г |
| Висота | 9.5 мм |
| Відновлений | Да |
| Габарити | 100 х 69.85 x 9.5 мм |
| Додаткова інформація | - |
| Максимальний рівень шуму | 19 дБ |
| Місткість накопичувача | 500 ГБ |
| Об'єм буфера | 8 MB |
| Робоча температура | від 0°C до 60°C |
| Середній час пошуку | немає даних |
| Серія | MQ01AB |
| Швидкість обертання шпинделя | 5400 об/хв |
| Швидкість передавання даних | немає даних |
| Споживана потужність в режимі запису/читання | до 1.6 Вт |
| Споживання потужності в режимі очікування та сну | немає даних |
| Споживання потужності в режимі простою | немає даних |
| Тип | HDD |
| Ударостійкість | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 751,95 ₴
