Джерело безреб'яного живлення Maxxter MX-HI-PSW1000-01 1000VA
Домашній інвертор з синусоїдальним виходом, регулятором напруги і управлінням батареєю, 1000 ВА. Ідеально для котлів, систем відеоспостереження, сигналізації та інших важливих систем безпеки Працює як джерело безперебійного живлення (UPS) при підключенні зовнішнього акумулятора 12 Вольт (акумулятор в комплект не входить, купується окремо) Потужний зарядний струм (до 10 Ампер) дозволяє швидко заряджати батареї великої ємності "Інтелектуальний заряд" - зарядний алгоритм батарей з "тренувальним" режимом Захист від коротких замикань, перевантаження, перенапруги або низької напруги Мікропроцесорне управління і самодіагностика при кожному старті Індикаторний рідкокристалічний дисплей Потужний трансформатор і схема для тривалої безперервної роботи РК-індикатор статусуЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxxter |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | - |
| Акумуляторна батарейка | зовнішня |
| Час перемикання | - |
| Вхідна напруга | 140-275 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 350х140х280 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Захист від короткого замикання | немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість вихідних розеток | 2 |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | 2 |
| Кількість батарей | без батареї |
| Наявність USB-порту | немає |
| Номінальна напруга АКБ | 12 В |
| Потужність активна | 600 Вт |
| Потужність повна | 1000 VA |
| РК-дисплей | є |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
| Колір | Чорний |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 555,65 ₴





