-26%

Кулер процесорний ID-Cooling SE-903-XT
851,85 ₴
631 ₴
- В наявності
- Код: SE-903-XT
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кулер процесорний ID-Cooling SE-903-XT
Підтримувані сокети: Intel: 1700/1200/1151/1150/1155/1156, AMD: AM5/AM4 Потужність, що розсіюється: 130 Вт Роз"єм для підключення вентиляторів - 4-pin Максимальна швидкість обертання - 2200 об/хвЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Socket 1150 | є |
| Socket 1151 | є |
| Socket 1155 | є |
| Socket 1156 | є |
| Socket 1200 | є |
| Socket 1366 | немає |
| Socket 1700 | є |
| Socket 2011 | немає |
| Socket 2011-3 | немає |
| Socket 2066 | немає |
| Socket 775 | немає |
| Socket AM1 | немає |
| Socket AM2 | немає |
| Socket AM2+ | немає |
| Socket AM3 | немає |
| Socket AM3+ | немає |
| Socket AM4 | є |
| Socket AM5 | є |
| Socket FM1 | немає |
| Socket FM2 | немає |
| Socket FM2+ | немає |
| Socket SP3 | немає |
| Socket TR4 | немає |
| Socket TRX4 | немає |
| Висота системи охолодження | 65 мм |
| Габарити (мм) | 123 х 100 х 65 |
| Діаметр вентилятора | 92 мм |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 2200 |
| Максимальний TDP (для ЦП і відеокарт) | 130 W |
| Максимальний рівень шуму (дБ) | 25.8 |
| Повітряний потік | 45.8 CFM |
| Підсвітка | Random Spectrum Lighting |
| Підтримка процесорів | AMD/Intel |
| Розміри вентилятора, мм | 92 х 92 х 25 |
| Тип | Кулер |
| Тип підшипника | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 631 ₴






