-26%

Блок живлення Asus TUF-GAMING-1200G PCIE5 1200W Gold (90YE00S0-B0NA00)
19 606,05 ₴
14 523 ₴
- В наявності
- Код: 90YE00S0-B0NA00
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення Asus TUF-GAMING-1200G PCIE5 1200W Gold (90YE00S0-B0NA00)
TUF Gaming 1200W Gold — це ефективний, стійкий і надійний блок живлення, розроблений для тривалої роботи. Конденсатори та дроселі проходять складні випробування, щоб отримати сертифікат військового рівня. Подвійні кулькові підшипники вентилятора можуть служити вдвічі довше, ніж конструкції підшипників втулки. Захисне покриття PCB захищає від вологи, пилу та екстремальних температур. Сертифікація 80 Plus Gold є результатом використання японських конденсаторів та інших компонентів преміум-класу. Конструкція вентилятора Axial-Tech має меншу втулку вентилятора, яка сприяє подовженню лопатей, і бар’єрне кільце, яке збільшує тиск повітря вниз. Повністю модульні карбовані кабелі зберігають вашу установку акуратною.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| +12V1 | 99А |
| +12V2 | немає |
| +12V3 | Немає |
| +12V4 | немає |
| +3.3V | 25А |
| +5V | 25А |
| +5Vsb | 3A |
| -12V | 0.8А |
| 4+4 pin CPU | 2 |
| 4-pin CPU | немає |
| 8-pin CPU | немає |
| Floppy | немає |
| Molex | 4 |
| NLO (робота без навантаження) | немає |
| OCP (захист від перевантаження через струм) | є |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | є |
| OTP (захист від перегрівання) | є |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | є |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | 2 |
| PCI-E 6+2pin | немає |
| PCI-E 6pin | немає |
| PCI-E 8pin | 3 |
| PFC (Power Factor Correction) | активний |
| SATA | 5 |
| SCP (захист від короткого замикання) | є |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | немає |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | є |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Габарити | 150х150х86 мм |
| ККД | 92% |
| Модульне підключення | є |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Охолодження | 1х135 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 Plus Gold |
| Рівень шуму | немає даних |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 523 ₴









