-26%

Кронштейн Walfix M-18B (VESA600х400)
1 290,60 ₴
956 ₴
- В наявності
- Код: M-18B
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кронштейн Walfix M-18B (VESA600х400)
Walfix M-18B - це універсальне настінне кріплення для телевізорів. Дана модель кронштейна Walfix M-18B має 1 ступінь свободи, що дозволяє легко здійснювати регулювання нахилу. Кріплення володіє характеристиками високого рівня, поєднуючи в собі оригінальний дизайн і надійність в експлуатації. Walfix M-18B підходить для більшості телевізорів діагоналлю 32-65 дюймів. Максимальне навантаження на кронштейн дорівнює 40 кг. Нахил від -15 до +15 градусів. Чорний колір кріплення Walfix M-18B надає моделі елегантності. Відстань від стіни становить 48 мм (мінімальне і максимальне). У кронштейні передбачений рівень для точної установки.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walfix |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кронштейна | похилилій |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Максимальний стандарт VESA | 600х400 мм |
| Відстань від стіни | 48 мм |
| Рекомендована діагональ | 32" - 65" |
| Стандарти VESA | 200 х 200 мм, 300 х 300 мм, 400 х 200 мм, 400 х 400 мм, 600 х 400 мм |
| Кут нахилу | +15/-15° |
| Кут повороту | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 956 ₴
