
Накопичувач HDD SATA 500GB HP 7200rpm 64MB (MM0500GBKAK) з перехідником на 3.5 дюйми
835,65 ₴
- Немає в наявності
- Код: MM0500GBKAK
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Накопичувач HDD SATA 500GB HP 7200rpm 64MB (MM0500GBKAK) з перехідником на 3.5 дюйми
Жорсткий диск MM0500GBKAK об’ємом 500GB з можливістю гарячої заміни дозволяє збільшити ємність вашої системи HP Enterprise без використання інструментів.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час напрацювання на відмову | 2 000 000 г |
| Висота | 15 мм |
| Відновлений | Немає |
| Габарити | 100 х 70 x 15 мм |
| Додаткова інформація | - |
| Максимальний рівень шуму | 28 дБ |
| Місткість накопичувача | 500 ГБ |
| Призначення | для комп'ютерів |
| Об'єм буфера | 64 MB |
| Робоча температура | від 5 °C до 60 °C |
| Середній час пошуку | 8 мс |
| Серія | HP Enterprise |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
| Швидкість передавання даних | немає даних |
| Споживана потужність в режимі запису/читання | до 5.4 Вт |
| Споживання потужності в режимі очікування та сну | немає даних |
| Споживання потужності в режимі простою | немає даних |
| Тип | HDD |
| Ударостійкість | в робочому стані: 70 Gs / при зберіганні: 400 Gs |
Інформація для замовлення
- Ціна: 835,65 ₴



