-26%

Акустична система Logitech G560 Black (980-001301)
20 957,40 ₴
15 524 ₴
- В наявності
- Код: 980-001301
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акустична система Logitech G560 Black (980-001301)
RGB-підсвічування LIGHTSYNC дає можливість повністю зануритися у віртуальний світ - освітлення змінюється автоматично, реагуючи на вміст екрану. Ритм і колір підсвічування синхронізуються з подіями на екрані або ритмом аудіосупроводу, або ж створюють особливі світлові ефекти, запрограмовані розробниками. Задайте настрій і отримаєте нові враження завдяки широкій палітрі, що настроюються на 16,8 млн кольорів. За допомогою ПО Logitech Gaming Software (LGS) будь-якої ділянки екрану можна призначити одну з чотирьох зон підсвічування. Кожній частині екрану можна привласнити одну з чотирьох зон підсвічування: ліву і праву, верхню і нижню. LIGHTSYNC зчитує кольори пікселів на екрані і відповідним чином адаптує кольори в режимі реального часу. В результаті користувач може повністю зануритися в ігровий світ, частиною якого стає підсвічування.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | немає |
| Аудіо | mini Jack 3.5 mm |
| Час роботи | - час |
| Габарити сабвуфера | 207 х 255 х 404 мм |
| Габарити сателітів | 118 х 148 х 166 мм |
| Кардридер | немає |
| Матеріал корпусу | дерево, пластик |
| Матеріал корпусу сабвуфера | МДФ, пластик |
| Матеріал корпусу сателітів | пластик |
| Живлення | від мережі |
| Потужність сабвуфера | немає даних |
| Потужність сателітів | немає даних |
| Пульт ДК | немає |
| Співвідношення сигнал/шум | >84 дБ |
| Тип | стаціонарні |
| Формат акустики | 2.1 |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон | 40 — 18 000 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 524 ₴


