Акумуляторна батарея LogicPower LP 12V 12AH (6-DZM-12) AGM
Тяговий акумулятор LP 6-DZM-12 - це оптимальне рішення якщо вам потрібен надійний прилад для того, щоб забезпечити вашу техніку за необхідне їй харчуванням. Модель тягового акумулятора LP 6-DZM-12 головним чином призначена для генерації електроенергії, яка призначається для забезпечення безперебійним живленням спецтехніки: електрокари, навантажувачі й т.д. Основні характеристики LP 6-DZM-12: • Тип акумулятора: тяговий (AGM свинцево - кислотний) • Номінальна напруга: 12V • Ємність АКБ: 12 Ah • Температура зберігання: -20 °С - + 50 °С • Робоча температура: + 25 °С +/- 5 °С АКБ LP 6-DZM-12 має масу переваг, серед яких: відсутність необхідності в обслуговуванні акумулятора, в разі роботи на холостому ходу і мінімальний витрата заряду.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 97 мм |
| Ємність батареї | 12 А·г |
| Максимальний струм заряду | 2.4 А |
| Максимальний струм розряду | немає даних |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | від -5°C до +25°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | немає даних |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 517,75 ₴



