Мобільний телефон Nomi i1880 Dual Sim Red
Телефон Nomi i1880 – практична та надійна модель, що відрізняється привабливим дизайном та розширеними функціями. Пристрій починається з 1.77-дюймового TN-дисплея з роздільною здатністю 128x160 пікселів. Функціональність цього пристрою обслуговує 32 мегабайти оперативної пам'яті – таким самим обсягом славиться і вбудована пам'ять телефону. Притримайте коней, адже модель підтримує microSD об'ємом 16 гігабайт!Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nomi |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 2.1 |
| IrDA | немає даних |
| Wi-Fi | без Wi-Fi |
| Ємність акумуляторної батареї | 600 мАг |
| Габарити | 114x51x13.8 мм |
| Діагональ дисплея | 1.77" |
| Захист від вологи та пилу | немає |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Максимальний обсяг підтримуваної SD-карти | microSD до 16 ГБ |
| Навігація | немає |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 МБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 МБ |
| Основна камера | немає |
| Протиударний | Немає |
| Роз'єм для навушників | 3.5 мм Mini-Jack |
| Роз'єм для зарядного пристрою | micro-USB |
| Роздільна здатність дисплея | 160х128 |
| Розмір SIM-карти | SIM |
| Стандарти зв'язку | 2G (GSM) |
| Тип дисплея | TFT |
| Фронтальна камера | немає |
| Колір | Чорно-червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 774,90 ₴






