Смарт-годинник iMiki KW66 Pro Black Silicone Strap
Преміальний корпус Виготовлений із міцного цинкового сплаву, його міцний зовнішній вигляд витримав низку випробувань військового рівня, включаючи стійкість до екстремальних температур, низький тиск, стійкість до пилу та водопроникності. Розроблений із яскравим, великим дисплеєм із високою роздільною здатністю. Довготривала батарея та понад 100 спортивних режимів Смарт-годинник має потужний акумулятор, який забезпечує девайс тривалим часом використання. Як годинник для відстеження фізичної активності, він підтримує вражаючий набір із понад 100 спортивних режимів, включаючи біг, баскетбол, велоспорт, йогу, бейсбол, регбі тощо. За допомогою програми IMIKI Life ви можете легко вибирати та перемикатися між кількома спортивними режимами. Bluetooth виклики та сповіщення Ви можете здійснювати та приймати дзвінки прямо зі свого зап’ястка. Крім того, ви можете насолоджуватися улюбленою музикою, отримувати текстові повідомлення з таких додатків як WhatsApp, Facebook, Twitter, Instagram, Skype, Telegram тощо. Незалежно від того, чи перебуваєте ви на зустрічі, працюєте чи їдете за кермом, ви ніколи не пропустите важливий дзвінок або повідомлення Цілодобове відстеження сну та саморобні циферблати Розумний годинник має вбудований 3-осьовий датчик, який допомагає відстежувати режим сну протягом дня та записувати щоденні спалені калорії, а також пропонує понад 200 циферблатів на вибір. Також ви можете налаштувати свій унікальний циферблат. Інші функції Також у функціоналі є більше корисних функцій, зокрема дистанційне керування камерою, оновлення погоди, функції будильника, нагадування про гідратацію, сповіщення про сидячий спосіб життя. Ці функції створені, щоб зробити ваше повсякденне життя зручнішим.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | iMiki |
| Матеріал ремінця | Силікон |
| Користувальницькі характеристики | |
| SIM-картка | відсутня |
| SMS | є |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth 5.3 |
| Акселерометр | є |
| Барометр | немає |
| Бездротове зарядження | немає |
| Будильник | є |
| Виклик голосового помічника | немає |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | є |
| Водонепроникність | IP67 |
| Час автономної роботи | до 7 днів |
| Вбудована пам'ять | 128 МБ |
| Вбудований мікрофон | є |
| Вібромотор | немає |
| Відтворення музики через Bluetooth | є |
| Голосові повідомлення | немає |
| Гіроскоп | є |
| Діагональ екрана | 1.43" |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Немає |
| Ємність акумулятора | 270 мАгод мА/год |
| Змінний ремінець | можливість заміни ремінця |
| Колір ремінця | Black |
| Компас | є |
| Контроль денної активності | є |
| Крокомір | є |
| Лічильник биття серця | є |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Месенджери та соціальні мережі | є |
| Операційна система | немає даних |
| Пульсометр | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | немає |
| Роздільна здатність екрана | 466 х 466 |
| Розмір ремінця | 150 - 220 мм |
| Розміри корпусу | 46 x 46 x 11.5 мм |
| Серія годинників | iMiki KW66 Pro |
| Спортивні | Да |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Супутникова навігація | Немає |
| Стекло | 2.5D High Hardened Glass |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Лічильник калорій | є |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тонометр | немає |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | є |
| Форма дисплея | кругла |
| Колір корпусу | Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 717,90 ₴




