Вентилятор 1stPlayer FC(AP) Black
9-лопатевий вентилятор забезпечує тиху роботу. Антивібраційна система кріплення для зниження шуму Підтримка синхронізації aRGB для узгоджених світлових ефектів Нескінченний дзеркальний дизайн збоку для чудового візуального ефектуЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1stPlayer |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| MTBF | 25000 рік |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Додаткові дані | - |
| Колір крильчатки | білий |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Максимальна швидкість обертів | 1800 об/хв |
| Наявність дисплея | немає |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | немає даних |
| Повітряний потік | 47.65 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Регулювання обертів | є |
| Роз'єм живлення | 4-Pin |
| Роз'єм управління підсвічуванням | 3-Pin |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Технології підсвічування | - |
| Тип підшипника | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Рівень шуму | 32.2 дБ |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 541,35 ₴




