Смартфон Oppo Reno12 F 4G 8/256GB Matte Grey
Виберіть флагманський рівень моди Класична краса та стримана, інклюзивна елегантність — це головне у цьому стильному флагманському дизайні Cosmos Ring. Привіт, Halo! Стильне освітлення стало ще краще. Зачаровуюче Halo Light у вашому модулі камери може бути одно- або багатокольоровим, а світлові ефекти у ньому різноманітні та підходять до вашої музики, дзвінків, зарядки, сповіщень та іншого. Тонкий, легкий і невагомий Ретельно створений, щоб його було зручно тримати в руках, цей телефон також тонкий і легкий. Висока якість, неймовірна чіткість Робіть чіткі та природні зображення з усіх чотирьох камер, кожна з яких насичена неймовірними кольорами та деталями. Незалежно від того, чи використовуєте ви макрозйомку, ширококутну зйомку, портрет або селфі, усі вони виглядають чудово. Потужний вбудований захист Міцний ззовні, м’який зсередини, цей телефон був розроблений із захистом All-Round Armor, щоб бути справді міцним. Від надзвичайно міцного корпусу з високоміцного матеріалу до загартованого скла – це справжня надійність. Супер екран і догляд за зором Завдяки захоплюючому і плавному дисплею ви отримуєте розваги найвищої якості у своїх долонях. А завдяки комплексній технології захисту очей гарантовано догляд за зором за будь-яких умов. Довговічний, покращує враження Насолоджуйтеся високою продуктивністю, зниженим енергоспоживанням і збільшеним часом автономної роботи, оскільки мобільна платформа SnapdragonTM 685 4G забезпечує кращий універсальний досвід. Чудова стабільність сигналу Будьте на крок попереду, оскільки з’єднання підтримується в місцях із недостатнім сигналом, таких як підземні автостоянки та багатолюдні заходи. Крім того, уникайте збоїв сигналу під час перемикання між завданнями та місцями. Заряджайся та вирушай Отримайте впевненість у справжньому заряді батареї завдяки вбивчому поєднанню великої батареї та швидкої зарядки 45 Вт, щоб не відставати від повсякденного життя. Супер гучне стерео Пориньте в кінематографічний звук, отримуючи кращий ігровий досвід і більше від музики. Стереодинаміки поєднуються з опцією збільшення гучності втричі, тож вас оточує високоякісний звук.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OPPO |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Сірий |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 685 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Аудіороз'єм | USB Type-C |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Швидке заряджання | є |
| Габарити (ВхШхГ) | 163.1x75.8x7.69 мм |
| Діагональ екрана | 6.67" |
| Захист від пилу і вологи | IP64 |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Потужність заряджання | 45 Вт |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Наявність NFC | без NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | чохол |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Основна камера | 50+8+2 Мп |
| Попередньо встановлена ОС | Android 14.0 |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 2400x1080 |
| Серія | Oppo Reno12 F |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | є |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Частота процесора | 4x2.8 ГГц + 4x1.9 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 523,65 ₴






