Смартфон Infinix Smart 8 X6525 2/64GB Dual Sim Galaxy White
Magic Ring Новий дизайн повідомлень, надає преміальності смартфону та новий досвід використання. 90 Hz Punch-hole дисплей На яскравому 6,6” IPS-дисплеї з роздільною здатністю HD + 90 Hz зображення виглядає яскраво та реалістично. До 8 ГБ + 128 ГБ За допомогою АІ технології MemFusion споживач може додати обсяг оперативної пам'яті запозичивши від основного накопичувача. 13 Mп Dual AI Камера та круговий спалах. Висока ємність акумулятора 5000 мАг Infinix SMART 8 з акумулятором 5000 мАг, що працює на нашій ексклюзивній системі автоматичного керування живленням, що забезпечує більшу витривалість. Порт Type-C дозволить заряджати смартфон у будь-якому місці та у будь-який час. 200% покращення звуку з DTS Незалежно від того, музика або відео, коли вам потрібна висока гучність, ми забезпечуємо захоплюючий звук з максимальною гучністю до 200%. Бокове розблокування по відбитку пальця Швидке та зручне розблокування.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Infinix |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Білий |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Unisoc T606 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Швидке заряджання | відсутня |
| Габарити (ВхШхГ) | 163.6х75.6х8.5 мм |
| Діагональ екрана | 6.6" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Потужність заряджання | 10 Вт |
| Навігація | GPS, A-GPS |
| Наявність NFC | без NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | чохол |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Оперативна пам'ять | 2Гб |
| Основна камера | 13 МП + AI Сam |
| Попередньо встановлена ОС | Android 13.0 |
| Підтримка SD/TF-карти | до 2 ТБ |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 1612х720 |
| Серія | Infinix Smart 8 |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | є |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
| Частота процесора | 2x1.6 ГГц + 6x1.6 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 656,15 ₴









