-26%

Кронштейн ATG W5085FB (4820276050129) (VESA400х400)
2 093,85 ₴
1 551 ₴
- В наявності
- Код: 4820276050129
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кронштейн ATG W5085FB (4820276050129) (VESA400х400)
Міцне і надійне статичне кріплення для РК-телевізорів, виготовлене з листового металу товщиною 1,5 мм і покрите порошковою полімерною фарбою. Легко фіксується у необхідному положенні. Все необхідне для встановлення кріплення у комплекті.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATG |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кронштейна | фіксований |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Кількість ступенів свободи | - |
| Максимальний стандарт VESA | 400х400 мм |
| Відстань від стіни | 30 мм |
| Рекомендована діагональ | 42" - 65" |
| Стандарти VESA | 100x100 мм, 100x200 мм, 200x100 мм, 200x200 мм, 200x300 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 400x200 мм, 400x300 мм, 400x400 мм |
| Тип кріплення | настінне |
| Кут нахилу | - |
| Кут повороту | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 551 ₴





