Акумуляторна батарея Armac 12V 9AH (Z22862) GEL
Акумуляторна батарея Armac призначена для роботи із сумісними джерелами безперебійного живлення, акумуляторними модулями та для використання в аварійних системах зв’язку та освітлення. Великою перевагою батареї Armac є універсальність – продовжуйте час роботи електроустаткування при тривалих перебоях з електропостачанням, використовуйте батарею для забезпечення роботи невеликих транспортних засобів, таких як навантажувачі та збиральні машини. Батарея Armac складається із шести осередків та забезпечує 20 годин роботи.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Armac |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 65 мм |
| Ємність батареї | 9 А·г |
| Максимальний струм заряду | 2.7 А |
| Максимальний струм розряду | немає даних |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | від -5°C до +25°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | GEL |
| Тип клем | - |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 395,90 ₴


