Смартфон Motorola Moto G55 8/256GB Forest Grey (PB5U0009RS)
Moto G55 Імерсивний 6,49-дюймовий Full HD+ дисплей + звук Dolby Atmos 50-мегапіксельна камера з оптичною стабілізацією зображення (OIS) та Quad Pixel Елегантний, стильний корпус із водостійкістю IP52 Створений для розваг Вражаюча елегантність Отримуйте максимум стилю та розваг із moto g55 5G завдяки імерсивному 6,49-дюймовому FHD+ дисплею з частотою оновлення 120 Гц, стильному зовнішньому вигляду та тактильним відчуттям. Телефон виділяється з інших оздоблень з екошкіри, водостійкістю IP52 та стійким до подряпин склом Corning Gorilla Glass 3. Пориньте в розваги Насолоджуйтесь переглядом своїх улюблених шоу у Full HD+ якості на 6,49-дюймовому дисплеї з частотою оновлення 120 Гц3 та відчуйте новий вимір звуку з технологією Dolby Atmos та стереодинаміками. Прекрасний вигляд при будь-якому освітленні Ваші близькі будуть виглядати краще завдяки детектору з деталізацією 50 МП. А технологія Quad Pixel5 підвищить якість фото за слабкого освітлення в 4 рази. Широкий кут і макро Один передовий сенсор дає дві різні перспективи: ультраширокий режим знімає широку панораму, а режим Macro Vision завдяки чотириразовому збільшенню дозволяє побачити найдрібніші деталі. Працюйте довше. Заряджайте швидше Працюйте та грайте вдосталь завдяки акумулятору на 5000 мАг. Заряджайте телефон за лічені хвилини з неймовірною швидкістю заряджання TurboPower. Зберігайте все Не турбуйтеся про збереження даних. Вбудована пам’ять об’ємом 256 ГБ7 дозволяє зберігати безліч фотографій, фільмів, пісень, програм та ігор. За потреби можна збільшити об’єм пам’яті до 1 ТБ за допомогою картки microSD. Відкрийте для себе розваги на швидкості 5G Відкрийте для себе швидкість 5G9 та потужність 8-ядерного процесора MediaTek Dimensity 7025. Завантажте з блискавичною швидкістю. Насолоджуйтесь безперебійною грою та плавним відтворенням відео та фільмів.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Сірий |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Dimensity 7025 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Швидке заряджання | є |
| Габарити (ВхШхГ) | 161.56x73.82x8.09 мм |
| Діагональ екрана | 6.49" |
| Захист від пилу і вологи | IP52 |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 1+eSIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Потужність заряджання | 30 Вт |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | чохол |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Основна камера | 50+8 Мп |
| Попередньо встановлена ОС | Android 14.0 |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 2400x1080 |
| Серія | Motorola Moto G55 |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM, eSIM |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Частота процесора | 2x2.5 ГГц + 6x2.0 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 194,90 ₴










