
Накопичувач HDD SATA 2.0Tb Hitachi Deskstar 7K3000 7.2K 6G SATA 3.5 (HUA723020ALA640)_Refurbished
3 321 ₴
- Немає в наявності
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Накопичувач HDD SATA 2.0Tb Hitachi Deskstar 7K3000 7.2K 6G SATA 3.5 (HUA723020ALA640)_Refurbished
Refurbished - відновлений товар. Часто товар повертається виробникові з різних причин: повернення від покупця, передпродажні ушкодження товару або упаковки, списання залежалих залишків, ушкодження при транспортуванні. Після повернення такий товар тестують, ремонтують, оновлюють до заводських налаштувань.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hitachi |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час напрацювання на відмову | 2 000 000 г |
| Висота | 26 мм |
| Відновлений | Да |
| Габарити | 102 х 26 х 147 мм |
| Додаткова інформація | - |
| Максимальний рівень шуму | 40 дБ |
| Місткість накопичувача | 2 ТБ |
| Призначення | для комп'ютерів |
| Об'єм буфера | 64 MB |
| Робоча температура | немає даних |
| Середній час пошуку | 8,7 мс |
| Серія | Deskstar 7K3000 |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
| Швидкість передавання даних | 600 Мб/с |
| Споживана потужність в режимі запису/читання | 11.3 Вт |
| Споживання потужності в режимі очікування та сну | 0.9 Вт |
| Споживання потужності в режимі простою | 5.6 Вт |
| Тип | HDD |
| Ударостійкість | в робочому стані: 70 Gs |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 321 ₴


