-26%

Інтерактивна дошка Tecro WB IR-10.84-BLWT
50 847,75 ₴
37 665 ₴
- В наявності
- Код: WB IR-10.84-BLWT
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтерактивна дошка Tecro WB IR-10.84-BLWT
Інтерактивна дошка 84" — ідеальний вибір для ефективного навчання та презентацій. Завдяки підтримці до 10 одночасних торкань і інфрачервоній технології, вона забезпечує точність та швидкість роботи. Сталева антивідблискова поверхня білого кольору стійка до зносу, а програмне забезпечення з українською мовою гарантує зручність використання. Дошка сумісна з операційними системами Windows, має низьке енергоспоживання та елегантний дизайн. У комплекті є все необхідне для встановлення та роботи.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tecro |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Співвідношення сторін | 4:3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 1701х1283 мм |
| Діагональ | 84" |
| Живлення | з USB |
| Розмір робочої області | 1636х1219 мм |
| Розширення | 32768х32768 |
| Тип сенсора | інфрачервоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 665 ₴
