-26%

Акустична система REAL-EL S-228 Black
1 783,35 ₴
1 321 ₴
- В наявності
- Код: EL121200014
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акустична система REAL-EL S-228 Black
REAL-EL S-228 - це якість, на яку ви можете розраховувати! В пошуках надійних, зручних і стильних колонок для вашого ПК, ноутбука чи планшета? Ваш вибір - REAL-EL S-228! Ці колонки поєднують в собі компактний розмір, що дозволяє їм гармонійно вписатися в будь-яке просторове рішення та вишуканий дизайн із глянцевою передньою панеллю, який додає естетики вашому робочому місцю чи дому. REAL-EL S-228 виготовлені з дерева (MDF), яке забезпечує якісний звук. Регулятор гучності, зручно розташований на боковій панелі, дозволяє легко налаштовувати звук під ваші потреби. Колонки живляться через USB-порт, що робить їх максимально простими у використанні та універсальними. Подаруйте собі комфорт і якісний звук з REAL-EL S-228! Особливості Управління гучністю на боковій панелі Живлення USB Матеріал корпусу — дерево (MDF)Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| USB | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Аудіо | mini Jack 3.5 mm |
| Час роботи | - час |
| Габарити | - |
| Габарити сабвуфера | - |
| Габарити сателітів | 178 х 105 х 105 мм |
| Діаметр динаміків | 76 мм |
| Діаметр динаміків сабвуфера | - |
| Діаметр динаміків сателітів | - |
| Кардридер | немає |
| Кількість смуг | немає даних |
| Матеріал корпусу сабвуфера | - |
| Матеріал корпусу сателітів | - |
| Живлення | від USB |
| Потужність сабвуфера | - |
| Потужність сателітів | 2 х 3 Вт |
| Пульт ДК | немає |
| Співвідношення сигнал/шум | немає даних |
| Тип | стаціонарні |
| Формат акустики | 2.0 |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон сабвуфера | - |
| Частотний діапазон | 100-20 000 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 321 ₴









