Джерело безперебійного живлення LogicPower LP-UL1000VA-8PS
Представлений у нашому каталозі лінійно-інтерактивний ДБЖ LP-UL1000VA-8PS (600Вт) відрізняється привабливими характеристиками та функціоналом, завдяки чому зможе успішно впоратися з усіма поставленими завданнями: забезпечення резервним електроживленням приладів в будинку чи офісі, а також ефективний захист електроніки від різноманітних електромережі. Безперебійний ДБЖ/UPS LP-UL1000VA-8PS (600Вт) (лінійно-інтерактивний тип) має показники потужності 1000/600 VA/W та вхідну напругу 145-295 V. Захисний функціонал інтерактивного джерела безперебійного живлення ІБП0 передбачає: захист від короткого замикання, стрибків напруги, навантаження, розряду та надмірного заряду батарей. Автозаряджання пристрою виконується у вимкненому стані. Має 8 євророзетки, функції холодного старту та повторного запуску при відновленні напруги у мережі. Якщо вам необхідно організувати у вашому будинку або офісі якісну систему резервного електроживлення, лінійно-інтерактивний ДБЖ LP-UL1000VA-8PS (600Вт) - це оптимальне та доступне за своєю вартістю рішення.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 9 Агод |
| Акумуляторна батарейка | внутрішня |
| Час перемикання | 2-8 мс |
| Вхідна напруга | 145-295 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 205х95х275 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість вихідних розеток | 8 |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | 8 |
| Кількість батарей | 1 |
| Наявність USB-порту | немає |
| Номінальна напруга АКБ | - |
| Потужність активна | 600 Вт |
| Потужність повна | 1000 VA |
| РК-дисплей | немає |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Колір | Чорний |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | 10 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 490,80 ₴

