-26%

Відеокарта GF RTX 3050 6GB GDDR6 Dual OC Asus (DUAL-RTX3050-O6G)
17 498,70 ₴
12 962 ₴
- В наявності
- Код: DUAL-RTX3050-O6G
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відеокарта GF RTX 3050 6GB GDDR6 Dual OC Asus (DUAL-RTX3050-O6G)
ASUS Dual GeForce RTX 3050 OC Edition 6 ГБ GDDR6 з двома потужними вентиляторами AAA ігрова продуктивність і трасування променів. Потокові мультипроцесори NVIDIA Ampere: Абсолютно новий Ampere SM забезпечує вдвічі більшу пропускну здатність FP32 та покращену енергоефективність. Ядра RT 2-го покоління: Удвічі більша пропускна здатність, ніж у ядер RT 1-го покоління, а також одночасна робота з RT і затіненням для абсолютно нового рівня продуктивності трасування променів. Тензорні ядра 3-го покоління: Збільште пропускну здатність у 2 рази завдяки структурній розрідженості та вдосконаленим алгоритмам штучного інтелекту, таким як DLSS. Ці ядра забезпечують значний приріст продуктивності в іграх і нові можливості штучного інтелекту. Версія для OC: Тактова частота 1537 МГц (режим OC) / 1507 МГц (режим за замовчуванням) Захист від пилу за стандартом IP5X забезпечує захист від потрапляння частинок для більшої довговічності. Конструкція з 2 слотами максимізує сумісність і ефективність охолодження для чудової продуктивності в невеликих корпусах. Кронштейн з нержавіючої сталі міцніший і стійкіший до корозії. Технологія Auto-Extreme використовує автоматизацію для підвищення надійності. GPU Tweak III забезпечує інтуїтивно зрозуміле налаштування продуктивності, термоконтроль і моніторинг системи.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | 1 |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| USB Type-C | відсутній |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Відновлена | Немає |
| Графічний чіп | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Довжина відеокарти | 201 мм |
| Додаткове живлення | без додаткового живлення |
| Інтерфейс під'єднання | PCI-Express 4.0 |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Кількість займаних слотів | 2 |
| Кількість підтримуємих моніторів | 3 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Призначення | ігрова |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Наявність розгону (ОС) | з розгоном |
| Обсяг пам'яті | 6 ГБ |
| Підтримка AMD CrossFireX | немає |
| Підтримка Nvidia SLI | немає |
| Підтримувані 3D API (DirectX, OpenGL) | OpenGL |
| Рекомендована потужність блоку живлення | 450 Вт |
| Серія AMD | - |
| Серія Nvidia | GeForce RTX 30 Series |
| Система охолодження | активна |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Форм-фактор | дискретна (стандартна) |
| Колір | Black |
| Частота пам'яті, МГц | 14000 |
| Частота ядра, МГц | OC Mode - 1537 MHz, Default Mode – Boost Clock : 1507 MHz |
| Шина пам'яті | 96 біт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 962 ₴








