Акумуляторна батарея Must LP16-48100 51,2V 100AH
Серія LP1600 пропонує універсальне та надійне рішення для електроживлення. Об’єднайте до 15 пристроїв потужністю від 2560 до 10240 Втч. Завдяки віддаленому моніторингу Wi-Fi залишайтеся на зв’язку та контролюйте ситуацію. Будь то зручний настінний монтаж, встановлення в штабель (до 5 пристроїв) для економії простору або встановлення в стійку для промислового керування електроживленням, ця серія забезпечує плавну адаптованість. 3-в-1: настінний, штабельований, стійковий (опціонально). Велика потужність, висока вихідна потужність. Найбезпечніший літій-залізо-фосфатний акумулятор із високою щільністю енергії. Модульна конструкція: підтримує до 15 пристроїв паралельно. Захист IP21 для використання всередині приміщень. Підтримка зв’язку CAN та RS485 з основними інверторами. Локальний моніторинг через РК-монітор. Вбудований модуль Wi-Fi Smart BMS.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 625.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 177 мм |
| Ємність батареї | 100 А·г |
| Максимальний струм заряду | 100 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | LCD |
| Номінальна напруга | 51.2 В |
| Номінальна робоча температура | 0-45°C |
| Робочий діапазон температур | от -10°C до +55°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | LiFePO4 |
| Тип клем | немає даних |
| Колір | чорний/білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 878,35 ₴




