Акустична система Logitech Z207 Black (980-001295)
Чи можна забезпечити круту акустику прямо у себе на столі? Так простіше простого! Скористайтеся Bluetooth для бездротового підключення двох мобільних пристроїв і проводового підключення одного пристрою. Грайте, ставте гру на паузу і виконуйте перемикання за допомогою технології Logitech Easy-Switch. Ці колонки дозволяють отримувати максимум задоволення від перегляду відео, ігрового процесу і прослуховування музики.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| USB | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Аудіо | mini Jack 3.5 mm |
| Час роботи | - час |
| Габарити | 241 х 124 х 90 мм |
| Кардридер | немає |
| Матеріал корпусу сабвуфера | - |
| Матеріал корпусу сателітів | пластик |
| Живлення | від мережі |
| Потужність сабвуфера | - |
| Потужність сателітів | 2 х 5 Вт |
| Пульт ДК | немає |
| Співвідношення сигнал/шум | немає даних |
| Тип | стаціонарні |
| Формат акустики | 2.1 |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 345,65 ₴





