Витяжка Pyramida КТ 60 BL
Витяжка Pyramida KT 60 стане надійною помічницею на Вашій кухні. На максимальній швидкості продуктивність витяжки сягає 700 м3/год. Такий показник гарантує ефективну роботу навіть у просторих кухнях (12-15 м2). Проста й інтуїтивно зрозуміла панель управління забезпечить комфорт під час експлуатації витяжки. Ергономічні механічні клавіші допоможуть швидко перемикати швидкості та режими роботи, а також умикати підсвічування, що стане м’якою альтернативою верхнього освітлення кухні.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PYRAMIDA |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовимкнення | відсутнє |
| Тип | купольна |
| Вугільний фільтр | є (до комплекту поставки не входить) |
| Діаметр вихідної отвори | 120 мм |
| Дисплей | без дисплея |
| Жировий фільтр | металевий |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Комплект монтажний | є |
| Матеріал корпусу | фарбований метал |
| Зворотний клапан | немає |
| Потужність ламп | 1х28 Вт |
| Продуктивність | 700 куб. м/год |
| Пульт керування | Немає |
| Режими роботи | відведення/рециркуляція |
| Розміри (ШхВхГ) | 600 х 520-820 х 450 мм |
| Таймер | без таймера |
| Тип керування | кнопкове |
| Тип монтажа | на стіну |
| Тип освітлення | галогенна лампа |
| Турборежим | немає |
| Рівень шуму | 68 дБ |
| Функція Hob2Hood | немає |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 867,10 ₴








