-26%

Духова шафа Beko BBVM13400XDS
38 811,15 ₴
28 749 ₴
- В наявності
- Код: BBVM13400XDS
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Духова шафа Beko BBVM13400XDS
2 духові шафи в 1. Використовуйте духовку максимально ефективно. Тепер можна готувати дві страви одночасно, не витрачаючи час та електрику. Технологія Split&Cook дозволяє розділити духову шафу на дві частини, кожна з яких матиме індивідуальний вентилятор, таймер і терморегулятор, завдяки чому можна готувати дві страви без змішування їх запахів. Це як дві духові шафи в одній. Безпечне та зручне вилучення листа. Якщо вам важко діставати з духовки важкі страви, телескопічні напрямні спростять ваше життя. Система направляючих дозволяє повністю (або на 2/3 для моделей з частковими телескопічними напрямними) висунути деко з духовки та забезпечує його підтримку. Міцні дверцята для розміщення важких страв та посуду. Гарячі важкі страви буває складно дістати із духовки. Міцні дверцята витримують навантаження до 22,5 кг. Це на 20% більше у порівнянні з дверцятами звичайних духових шаф. Тому ви можете поставити гарячу страву на відкриті дверцята, щоб перевести дух. Автоматичне дозакриття дверцят. Ви можете бути впевнені, що під час закриття дверцят не залишиться щілини. Оскільки завдяки спеціальним петлям, дверцята щільно дозахлопнуться.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Конвекція | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-управління | відсутнє |
| Вентилятор охолодження | є |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 594 x 595 x 567 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 560 х 590 х 550 мм |
| Газ-контроль | немає |
| Гриль | електричний |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Довідник дверцят | немає |
| Електрозапалювання | немає |
| Керування | сенсорно |
| Кількість програм | 14 |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Метод очищення | гідролітичний (очищення парою) |
| Потужність під'єднання | 2800 Вт |
| Об'єм | 72 л |
| Перемикачі | поворотні + сенсорні |
| Підсвітка | є |
| Споживання електроенергії | немає даних |
| Потужність грилю | немає даних |
| Програми | розморожування, конвекція, нижній + верхній нагрів, режим Піца, 3D-приготування, великий гриль, кільцевий нагрів + конвекція, великий гриль + конвекція, верхній нагрів з вентилятором, збереження тепла, малий гриль, гриль |
| Решітка / Деко | є |
| Термощуп | немає |
| Тип | Електрична |
| Тип напрямляючих | телескопічні |
| Функція НВЧ | відсутня |
| Функція пароварки | відсутня |
| Колір | Неіржавка сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 749 ₴




