-26%

Витяжка Samsung NK24M1030IB/UR
7 761,15 ₴
5 749 ₴
- В наявності
- Код: NK24M1030IB/UR
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Витяжка Samsung NK24M1030IB/UR
Алюмінієвий фільтр, що миється Довговічний і простий в обслуговуванні алюмінієвий фільтр захищає витяжний вентилятор і продовжує термін служби двигуна. Він затримує масло і пил, щоб вони не потрапляли в двигун або не перешкоджали повітряному потоку. Його потрібно очищати кожні 3-4 тижні, що не становить труднощів, оскільки він миється і досить компактний, щоб поміститися в посудомийній машині. 3-швидкісна витяжка 3-швидкісний вентилятор з достатньою потужністю двигуна забезпечує необхідний витяжний ефект, ефективно видаляючи пари і запахи.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовимкнення | відсутнє |
| Тип | телескопічна |
| Вугільний фільтр | є (до комплекту поставки не входить) |
| Діаметр вихідної отвори | 120 мм |
| Дисплей | без дисплея |
| Жировий фільтр | алюмінієвий |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Комплект монтажний | - |
| Матеріал корпусу | фарбований метал |
| Зворотний клапан | - |
| Потужність ламп | 2х3 Вт |
| Продуктивність | 392 куб. м/рік |
| Пульт керування | Немає |
| Режими роботи | відведення/рециркуляція |
| Розміри (ШхВхГ) | 598 х 180 х 301 мм |
| Таймер | без таймера |
| Тип керування | кнопкове |
| Тип монтажа | у шафу |
| Тип освітлення | LED-лампа |
| Турборежим | є |
| Рівень шуму | 71 дБ |
| Функція Hob2Hood | немає |
| Колір | чорний / нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 749 ₴







