
Відеокарта GF RTX 3050 6GB GDDR6 Low Profile OC MSI (GeForce RTX 3050 LP 6G OC)
14 126,40 ₴
- Немає в наявності
- Код: GeForce RTX 3050 LP 6G OC
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Відеокарта GF RTX 3050 6GB GDDR6 Low Profile OC MSI (GeForce RTX 3050 LP 6G OC)
GeForce RTX 3050 6 ГБ побудовано на основі архітектури NVIDIA Ampere із спеціальними ядрами трасування променів, тензорними ядрами штучного інтелекту та високошвидкісною пам’яттю G6. Перейдіть до GeForce RTX. Низькопрофільний дизайн - Низькопрофільний дизайн економить більше місця. - Користувач може легше створити тонку або меншу систему Теплова конструкція з двома вентиляторами - Подвійні вентилятори покривають більшу площу радіатора, щоб ефективніше відводити тепло. Центр MSI - Ексклюзивне програмне забезпечення MSI Center дозволяє контролювати, налаштовувати та оптимізувати продукти MSI в реальному часі. Утиліта для розгону Afterburner - OC Scanner: автоматична функція знаходить найвищі стабільні налаштування розгону. - На екрані: надає інформацію про продуктивність вашої системи в реальному часі. - Хижак: відеозапис у грі.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| USB Type-C | відсутній |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Відновлена | Немає |
| Графічний чіп | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Довжина відеокарти | 174 мм |
| Додаткове живлення | без додаткового живлення |
| Інтерфейс під'єднання | PCI-Express 4.0 |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Кількість займаних слотів | 2 |
| Кількість підтримуємих моніторів | 3 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Призначення | звичайна |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Наявність розгону (ОС) | з розгоном |
| Обсяг пам'яті | 6 ГБ |
| Підтримка AMD CrossFireX | немає |
| Підтримка Nvidia SLI | немає |
| Підтримувані 3D API (DirectX, OpenGL) | DirectX, OpenGL |
| Рекомендована потужність блоку живлення | 300 Вт |
| Серія AMD | - |
| Серія Nvidia | GeForce RTX 30 Series |
| Система охолодження | активна |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Форм-фактор | низькопрофільна |
| Колір | Black |
| Частота пам'яті, МГц | 14000 |
| Частота ядра, МГц | Boost Clock: 1492 MHz |
| Шина пам'яті | 96 біт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 126,40 ₴





