Витяжка Pyramida ASH 60 PB (800) GIV
Витяжка ASH 60 PB (800) — це стильне та потужне рішення для будь-якої кухні. Чистоту повітря забезпечує потужний мотор 800 м3/год. Має три швидкості і може працювати у двох режимах — відведення повітря та рециркуляція. Додатковий комфорт забезпечує ергономічна панель управління та дві LED-лампи для освітлення варильної поверхні. Передня панель із загартованого скла та міцний корпус із фарбованої сталі мають стильний і сучасний вигляд.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PYRAMIDA |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовимкнення | відсутнє |
| Тип | похила |
| Вугільний фільтр | є (до комплекту поставки не входить) |
| Діаметр вихідної отвори | 150 мм |
| Дисплей | без дисплея |
| Жировий фільтр | металевий |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Комплект монтажний | є |
| Матеріал корпусу | фарбований метал + скло |
| Зворотний клапан | є |
| Потужність ламп | 2x1.6 Вт |
| Продуктивність | 800 куб. м/год |
| Пульт керування | Немає |
| Режими роботи | відведення/рециркуляція |
| Розміри (ШхВхГ) | 595 х 903-1163 х 330 мм |
| Таймер | без таймера |
| Тип керування | механічне |
| Тип монтажа | на стіну |
| Тип освітлення | LED-лампа |
| Турборежим | немає |
| Рівень шуму | 66 дБ |
| Функція Hob2Hood | немає |
| Колір | Слонова кістка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 387,60 ₴








