Витяжка Vestfrost HTL 60650 B
Компанія A/S Vestfrost заснована в Данії в 1963 році з метою виробництва якісних холодильних та морозильних камер, які отримали світове визнання. Починаючи з 2010 року Vestfrost спрямовує свій досвід на інші категорії побутової техніки, поступово розширюючи виробництво кухонною та кліматичною технікою. Екологічність, інноваційність та увага до деталей, все це залишається незмінними складовими продуктів компанії Vestfrost. Vestfrost – Україна працює більше 25 років та володіє повним циклом підтримки своїх клієнтів, включаючи повноцінну дистрибуцію та мережу авторизованих сервісних центрів на всій території України. Де б ви не знаходилися, в радіусі 40 кілометрів від вас обов’язково буде пункт продажу та сервісний центр VESTFROST.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vestfrost |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовимкнення | відсутнє |
| Тип | телескопічна |
| Вугільний фільтр | відсутній |
| Діаметр вихідної отвори | 150 мм |
| Дисплей | без дисплея |
| Жировий фільтр | алюмінієвий |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Комплект монтажний | - |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Зворотний клапан | немає |
| Потужність ламп | 1x1.5 Вт |
| Продуктивність | 650 куб. м/год |
| Пульт керування | Немає |
| Режими роботи | відведення/рециркуляція |
| Розміри (ШхВхГ) | 595 х 260 х 305 мм |
| Таймер | без таймера |
| Тип керування | механічне |
| Тип монтажа | на стіну |
| Тип освітлення | LED-лампа |
| Турборежим | немає |
| Рівень шуму | 69 дБ |
| Функція Hob2Hood | немає |
| Колір | чорний / нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 208,65 ₴









