Акумуляторна батарея для джерела безперебійного живлення Kstar. Призначена для заміни вийшла з ладу стандартної батареї або заміни менш потужною на більш потужну щоб, істотно збільшити час автономної роботи. Неправильне підключення батареї може призвести до проблем із виробом: перед заміною батареї обов"язково слід вимкнути ДБЖ і відключити його від мережі живлення. Перед підключенням навантаження на нову батарею, необхідно попередньо зарядити її на 100% і після цього подавати навантаження. При правильній експлуатації прослужить 3-5 років. Області застосування акумуляторної батареї KSTAR 12V 7.5AH (6-FM-7.5): Джерела безперебійного живлення Системи охоронно-пожежних сигналізацій Телекомунікація і зв"язок; Медична техніка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KSTAR |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 94 мм |
| Ємність батареї | 7.5 А·г |
| Максимальний струм заряду | 2.25 А |
| Максимальний струм розряду | 112.5 А |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | від -15°C до +40°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | 40 % |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | F2 |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 845,10 ₴

