Модель WD Re, створена із застосуванням передових технологій, що забезпечують стабільно високу швидкість роботи в різних системах, і має навантажувальну здатність в десять разів вище, ніж накопичувачі для настільних ПК — це робочий конячок сімейства накопичувачів WD для ЦОД. Накопичувач WD Re чудово підходить для високоготових дискових масивів, для яких потрібні найнадійніші диски. Завдяки своїй високій швидкодії, ємності та надійності модель WD Re чудово підходить для сховищ даних, систем видобутку даних та високошвидкісних обчислювальних систем.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Призначення | Для мережевих сховищ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час напрацювання на відмову | 2 000 000 г |
| Висота | 26.1 мм |
| Відновлений | Немає |
| Габарити | 101.6 x 147 x 26.1 мм |
| Додаткова інформація | - |
| Максимальний рівень шуму | немає даних |
| Місткість накопичувача | 2 ТБ |
| Об'єм буфера | 128 MB |
| Робоча температура | немає даних |
| Середній час пошуку | немає даних |
| Серія | WD Re |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
| Швидкість передавання даних | 200 Мб/с |
| Споживана потужність в режимі запису/читання | до 7.4 Вт |
| Споживання потужності в режимі очікування та сну | немає даних |
| Споживання потужності в режимі простою | немає даних |
| Тип | HDD |
| Ударостійкість | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 289,70 ₴



