-26%

Накопичувач HDD SATA 1.0TB Seagate BarraCuda 7200rpm 64MB (ST1000DM010)
6 851,25 ₴
5 075 ₴
- В наявності
- Код: ST1000DM010
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальні, швидкі, надійні
Диски BarraCuda - лідери ринку накопичувачів для настільних і портативних ПК по місткості. У їхньому асортименті представлені моделі різної ємності, так що кожен клієнт зможе вибрати накопичувач BarraCuda собі по кишені. Крім ємності, потужні BarraCuda відрізняються швидкістю обертання шпинделя 7200 об/хв, що забезпечує високу продуктивність, блискавичне завантаження ігор і підтримку високих робочих навантажень.
Вражаюча гнучкість
Диски BarraCuda допоможуть вам використовувати місце по максимуму. Вони підлаштовуються під будь-які потреби, будь то зберігання медіафайлів або установка ігор.
Переваги 3,5-дюймових жорстких дисків BarraCuda
Безумовна надійність дисків BarraCuda з більш ніж 20-річною історією бренду, ємні моделі на будь-який бюджет і технологія багаторівневого кешування Multi-Tier забезпечують універсальність цих високопродуктивних накопичувачів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час напрацювання на відмову | немає даних |
| Висота | 20.2 мм |
| Відновлений | Немає |
| Габарити | 146.99 х 101.6 х 20.17 мм |
| Додаткова інформація | оснащені технологією багаторівневого кешування MTC |
| Максимальний рівень шуму | 27 дБ |
| Місткість накопичувача | 1 ТБ |
| Призначення | для комп'ютерів |
| Об'єм буфера | 64 MB |
| Робоча температура | від 0°C до 60°C |
| Середній час пошуку | 4,16 мс |
| Серія | BarraCuda |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
| Швидкість передавання даних | 210 Мб/с |
| Споживана потужність в режимі запису/читання | до 5.3 Вт |
| Споживання потужності в режимі очікування та сну | 0.94 Вт |
| Споживання потужності в режимі простою | 4.6 Вт |
| Тип | HDD |
| Ударостійкість | в робочому стані: 80 Gs / при зберіганні: 350 Gs |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 075 ₴



