-26%

Накопичувач HDD SATA 1.0TB WD Blue 7200rpm 64MB (WD10EZEX) Refurbished
5 709,15 ₴
4 229 ₴
- В наявності
- Код: WD10EZEX_Ref
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Refurbished - відновлений товар. Часто товар повертається виробникові з різних причин: повернення від покупця, передпродажні ушкодження товару або упаковки, списання залежалих залишків, ушкодження при транспортуванні. Після повернення такий товар тестують, ремонтують, оновлюють до заводських налаштувань.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 147 х 101.6 х 26.1 мм |
| Максимальний рівень шуму | 30 дБ |
| Місткість накопичувача | 1 ТБ |
| Об'єм буфера | 64 MB |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
| Споживання енергії | 6.8 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 229 ₴
