-26%

Кронштейн КВАДО К-256 (VESA400х400)
2 018,25 ₴
1 495 ₴
- В наявності
- Код: К-256
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Квадо К-256 - міцне виносне кріплення, з багатьма ступенями свободи, поєднує в собі елегантний дизайн і надійність.
Кронштейн дозволяє без спеціального інструменту змінювати положення телевізора:
повертати (для ідеального розміщення екрану),
нахиляти (для вибору оптимального кута перегляду),
регулювати по горизонту (дозволяє усунути перекіс телевізора),
рухати екран у різних напрямках, не докладаючи зусиль, забезпечуючи відмінні можливості для налаштування кута перегляду.
Кронштейн є універсальним, підходить для різних діагоналей телевізорів.
Універсальна сумісність із стандартом VESA: від 200х200 мм до 400х400 мм (включаючи всі проміжні).
Легке встановлення телевізора на кронштейн: досить просто встановити закріплені до телевізора опори на несучу пластину і зафіксувати гвинтом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Квадо |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кронштейна | виносний, поворотно-похилий |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Максимальний стандарт VESA | 400х400 мм |
| Відстань від стіни | 60 - 245 мм |
| Рекомендована діагональ | 30" - 53" |
| Стандарти VESA | 200 х 200 мм, 200 х 300 мм, 300 х 300 мм, 300 х 400 мм, 400 х 200 мм, 400 х 300 мм, 400 х 400 мм |
| Кут нахилу | +12/-12° |
| Кут повороту | 180° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 495 ₴

